BAKAN TEKİN, 15 TEMMUZ ŞEHİTLİĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ
Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin 8. yılı dolayısıyla 15 Temmuz Şehitliği'ni ziyaret etti.![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125407_1.jpg)
![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125416_2.jpg)
![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125424_3.jpg)
![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125434_4.jpg)
![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125441_5.jpg)
![Haberin15-07-2024 Açıklamalı Görseli](/meb_iys_dosyalar/2024_07/k_15125450_6.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü kapsamında Karşıyaka Mezarlığı'ndaki şehitliği ziyaret eden Bakan Tekin, şehit yakınlarına başsağlığı diledi.
Şehitler için Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edilen anma töreninde Bakan Tekin, 15 Temmuz'da şehit olan vatandaşların kabirleri ile Polis Şehitliği'ndeki kabirlere karanfil bıraktı.
Şehitlik ziyaretine Bakan Tekin'in yanı sıra birim amirleri de katıldı.